1 оқу корпусы: Мәңгілік Ел көшесі, 32; 2 оқу корпусы: Торайгырова көшесі, 121; 3 оқу корпусы: Найманбаева көшесі, 108
1 оқу корпусы: Мәңгілік Ел көшесі, 32;
2 оқу корпусы: Торайгырова көшесі, 121;
3 оқу корпусы: Найманбаева көшесі, 108
Қабылдау комиссиясының хатшысы:
8 777 742 50 54 Өтініш беру

Новинки книг

Пауков в. с., Литвицкий п. Ф." Патологиялық анатомия және патологиялық физиология " медициналық мектептер мен колледждерге арналған оқулық. Оқулықта әр-түрлі патологиялық реакциялар мен олардың құрылымдық-функционалдық бірлігі мен аурулар туралы мәліметтер келтірілген, организмнің барлық жүйелері ауруларының патогенезінің негізгі буындары, олардың функцияларының өзгеруі қарастырылған. Медициналық колледждерге арналған оқулық 060101.52 "Емдеу ісі" мамандығы бойынша, "Фельдшер" біліктілігі  бойынша, сондай-ақ 060502.51 "Мейіргер  ісі" мамандығы бойынша, "Мейіргер" біліктілігі бойынша орта кәсіптік білім берудің мемлекеттік білім беру  стандартының талаптарына сәйкес жазылған.

Сәтбаева Х. Қ., Өтепбергенов А.А., Нілдібаева Ж. Б. "Адам физиологиясы" оқулығы. Осы оқулықтың екінші басылымы ғылымның жаңа жетістіктерімен толықтырылды. Жоғары және медициналық оқу орындарының биология факультеттерінің ғылыми қызметкерлері мен студенттеріне арналған.

"Қазақстан Республикасының Мемлекеттік Фармакопеясы". І том

ҚР ҚМ 2.0 томына дәрілік заттарды сынауға, сынақтар жүргізуге қажетті жабдыққа, дәрілік заттардың сапасын бақылау әдістеріне, орау материалдарына, реактивтерге, стандартты үлгілерге, дәрілік препараттар өндірісінде пайдаланылатын фармацевтикалық қолдануға арналған субстанцияларға қойылатын жалпы талаптарды белгілейтін жалпы монографиялар кіреді.

Горелова Л.в., Таюрская и. М. "Диаграммалар мен кестелердегі Анатомия". Оқу құралы. Адамның қалыпты анатомиясы мен физиологиясы бойынша оқу құралы Ресей Федерациясының Денсаулық сақтау министрлігі бекіткен бағдарламаға сәйкес жазылған және медициналық мектеп оқушыларына арналған. Нұсқаулықта анатомия мен физиологияның даму тарихы мен зерттеу әдістері туралы қысқаша мәліметтер бар, денені сыртқы және ішкі ортаның әсерінен қорғау мәселелері қол жетімді. Кітап 13 бөлімнен тұрады.Оқу-танымдық процесті оңтайландыру мақсатында негізгі материал кестелер, сондай-ақ графикалық құрылымдар түрінде берілген. Әр тараудан кейін өзін — өзі бақылауға арналған сұрақтар бар, әр бөлімнің қорытындысында-тест — бақылау, Нұсқаулықтың соңында-тест-бақылау сұрақтарына жауап үлгісі.

Зудин Б. и., Кочергин Н. г., Зудин А. Б. "Тері және венерологиялық аурулар" медициналық мектептер мен колледждерге арналған оқулық. Оқулықты  жоғары кәсіптік білім берудің мемлекеттік білім беру мекемесі қызметкерлерінің ұжымы жазған " бірінші Мәскеу мемлекеттік медицина университеті. И. М. Сеченова". Авторлар оқулыққа тері аурулары, терапия принциптері және күтім тактикасы туралы заманауи мәліметтерді енгізді. Жұқпалы аурулардың да, басқа да жиі кездесетін дерматоздардың көріністеріне ерекше назар аударылады. Терінің нақты аурулары кезінде деонтология, дәрігерге дейінгі медициналық көмек және емдеу-профилактикалық күтім мәселелері қаралды.Оқулық медициналық мектептер мен колледждердің оқушыларына арналған.

Әмина Күзенбаева"Адам анатомиясы"

Бұл кітап-республиканың медициналық колледж студенттеріне арналған қазақ тіліндегі алғашқы оқулық. Кітапта оқу бағдарламасына сәйкес адам ағзаларының анатомиялық топографиялық деректері қол жетімді.

Өтініш беру