1 оқу корпусы: Мәңгілік Ел көшесі, 32; 2 оқу корпусы: Торайгырова көшесі, 121; 3 оқу корпусы: Найманбаева көшесі, 108
1 оқу корпусы: Мәңгілік Ел көшесі, 32;
2 оқу корпусы: Торайгырова көшесі, 121;
3 оқу корпусы: Найманбаева көшесі, 108
Қабылдау комиссиясының хатшысы:
8 777 742 50 54 Өтініш беру

Жаңалықтар мен оқиғалар

Есірткі құралдары мен психотроптық заттардың заңсыз айналымының алдын алу, есірткі заттарын пайдалануға қарсы іс-қимыл, интернет алаяқтықтың алдын алу, сондай-ақ кәмелетке толмағандар арасындағы қылмыстардың алдын алу.

18.10.2023 ж. "Авиценна "Жоғары медициналық колледжі" білім мекемесі студенттері Абай облысы прокуратурасы басқармасының прокуроры Е. С. Рамазановпен, наркологиялық диспансердің дәрігер-наркологы Е. В. Рындямен «Есірткі заттарын қолдануға қарсы іс-қимыл, есірткі және психотроптық заттардың заңсыз айналымының алдын алу, сондай-ақ кәмелетке толмағандар арасындағы қылмыстардың алдын алу бойынша кездесуі өтті.
Өткізілген әңгіме жастар арасында нашақорлықтың таралуы туралы ақпараттандыруға және алдын алуға, сондай-ақ әрбір нақты өмірлік жағдайда осы білімді қолдануға дайын болу дағдыларын қалыптастыруға, салауатты өмір салтын насихаттауға бағытталған.
Бұл іс — шара студенттердің өз денсаулығына деген қызығушылығы мен немқұрайлылығын көрсетті, өйткені денсаулық өмірлік маңызды құндылықтардың бірі болып табылады және оны сақтау мен нығайту, ең алдымен, адамның өз міндеті болып табылады.

Өтініш беру