1 оқу корпусы: Мәңгілік Ел көшесі, 32; 2 оқу корпусы: Торайгырова көшесі, 121; 3 оқу корпусы: Найманбаева көшесі, 108
1 оқу корпусы: Мәңгілік Ел көшесі, 32;
2 оқу корпусы: Торайгырова көшесі, 121;
3 оқу корпусы: Найманбаева көшесі, 108
Қабылдау комиссиясының хатшысы:
8 777 742 50 54 Өтініш беру

Жаңалықтар мен оқиғалар

Ағымдағы жылдың 12 мамырында Абай облысы ТЖД Дағдарыс орталығында Департамент бастығы Манарбек Шапағатовтың басшылығымен үкіметтік емес ұйымдармен және волонтерлік қозғалыстармен "дөңгелек үстел" отырысы өтті.

Абай облыстық төтенше жағдайлар Департаментінде үкіметтік емес ұйымдардың өкілдерімен "дөңгелек үстел" отырысын өткізді.

Іс-шараға "Авицена" Жоғары медициналық колледжі " білім мекемесі, Азаматтық қорғау Жоғары колледжі, "Lider.kz"еріктілер қозғалысының өкілдері, Абай облысының "Қазақстан Республикасының Қызыл Жарты Ай қоғамы" ҚБ филиалы, Абай облысының "AMANAT" партиясы жанындағы "Жастар Рухы" жастар қанатының филиалы, "Семей жол талғамайтын көліктер клубы" ҚБ қатысты. Гарнизон басшысы еріктілік соңғы жылдары жекелеген топтардың шын мәнінде маңызды әлеуметтік құбылысқа айналған жаппай қозғалысқа деген құштарлығынан ауысқанын атап өтті.
Жастарды одан әрі жан-жақты ынтымақтастыққа, еріктілік қызметке тартуға байланысты, алғыс сөздер айтылды.
Отырыс қорытындысы бойынша одан әрі өзара ынтымақтастық туралы екіжақты Меморандумдарға қол қойылды.

Өтініш беру