8 (7222) 35-36-36, 8 (7222) 44-42-66
1 уч. корпус: ул. Мангелик Ел, 32; 2 уч. корпус: Торайгырова, 121; 3 уч. корпус: ул. Найманбаева, 108
8 (7222) 35-36-36, 8 (7222) 44-42-66

26 желтоқсан 2022 жылы “Авиценна” жоғары медициналық колледжі” білім мекемесінде “Оқу орнының материалды-техникалық базасын нығайту және дамыту жолдары арқылы оқытушылардың кәсіби құзыреттіліктерін арттыру және оқытудың заманауи жағдйын жүзеге асыру” тақырыбында Абай облысы техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарының директорларының Кеңесі өтті. Күн тәртібінде Абай облысы ТжКБ директорлар Кеңесі жұмысының 2022 жылғы қорытындылары және даму перспективасы талқыланды. Білім сапасын қамтамасыз етудің жаңа критерийлеріне сәйкес колледждерді мемлекеттік аттестаттаудан өткізу туралы Абай облысы бойынша ҚР оқу ағарту Министрлігі қарамағындағы Білім саласындағы сапаны қамтамасыз ету бойынша Департамент басшысы Акжалов К.Б. тоқталып өтті. Қорытынды сөз Абай облысы Білім басқармасы ТжКБ бөлім басшысы В.К. Жакупбаеваға берілді, ТжКБ ұйымдарының жұмыстарының қорытындыларына тоқталып, ұйым басшыларын ҚР Оқу-ағарту министрінің Алғыс хаттарымен марапаттады.

26 декабря 2022 года на базе Учреждения образования “Высший медицинский колледж “Авиценна” был проведен Совет директоров организаций технического и профессионального образования области Абай, на тему: “Реализация комфортных условий обучения и повышения профессиональной компетентности педагогов, путем развития и укрепления материально-технической базы учебного заведения”. На повестке дня были обсуждены итоги работы Совета за 2022 год и перспективы развития Совета директоров ТиПО области Абай. По аттестации колледжей по новым критериям по обеспечению качества образования выступил Руководитель Департамента по обеспечению качества в области образования Министерства Просвещения РК по области Абай Акжалов К.Б.
Заключительное слово было дано руководителю отдела ТиПО Управления образования области Абай Жакупбаевой В.К., где она отметила и подвела итоги работы организаций технического и профессионального образования области Абай, и вручила благодарственные письма Руководителям организаций ТиПО от Министра Просвещения РК.