«Қазақстан Республикасының үздік-100 колледж студенті» Республикалық байқауы аяқталды. Жоба Қазақстан Республикасының техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарының 100 үздік студентін тануға бағытталған.
Комиссия шешімімен колледжіміздің студенті Ғабдрахманова Резеда Раисқызы республикалық турға Абай ауданынан жеңімпаздар ондығына енді. Студенттердің барлығы «Қазақстан Республикасының 100 үздік колледж студенті» атағы үшін байқауға қатысқан дарынды көшбасшылар және халықаралық және республикалық жобалардың, Worldskilds чемпионаттарының, олимпиадалар мен жарыстардың белсенді қатысушылары.
________________________________

Завершился Республиканский конкурс «Топ-100 студентов колледжей РК». Проект ориентирован на признание 100 лучших студентов организаций технического и профессионального, послесреднего образования Республики Казахстан.
По итогам решения комиссии студентка нашего колледжа, Габдрахманова Резеда Раисовна вошла в десятку победителей из области Абай на республиканский тур. Все студенты талантливые ребята, лидеры и активные участники международных и республиканских проектов, чемпионатов Worldskilds, олимпиад, конкурсов, соревнований, которые боролись за звание «Топ-100 студентов колледжей РК».