8 (7222) 35-36-36, 8 (7222) 44-42-66
1 уч. корпус: ул. Мангелик Ел, 32; 2 уч. корпус: Торайгырова, 121; 3 уч. корпус: ул. Найманбаева, 108
8 (7222) 35-36-36, 8 (7222) 44-42-66

12.12.2022 жылы Shakarim University мен "Авиценна" Жоғары медициналық колледжі " білім мекемесі  арасында ынтымақтастық туралы меморандумға қол қойылды. Басқарма мүшесі - Академиялық мәселелер жөніндегі проректор Индира Оралқанқызы атап өткендей, бұл ынтымақтастық студенттер үшін үлкен мүмкіндіктер ашады. «Бүгінгі кездесуде  сіздер алдағы даму траекторияларыңызды анықтап қана қоймай, жақсы пікірлер естіп, өздеріңіз үшін көптеген жаңа және пайдалы нәрселерді ашасыздар деп үміттенемін».  "Авиценна" Жоғары медициналық колледжі "білім  мекемесінің атқарушы директоры Мирас Қанатұлы  ынтымақтастықтың маңыздылығы туралы айтып, ЖОО түлектерін жұмысқа орналастыруға  дайын екендіктерін айтты. «Біздің колледж 2009 жылы құрылған. Оның қазіргі заманауй оқу-клиникалық-материалдық базасы, 3 оқу корпусы, қырықтан астам оқу зертханалары мен кабинеттері, кітапхана, спорт және акт залдары бар. Қазіргі таңда колледжімізде  білім беру және денсаулық сақтау салаларында жаңа технологияларды кешенді игеруге дайындық жүргізілуде»,- деді Мирас Қанатұлы.

12.12.2022 г. между Shakarim University и Учреждением образования «Высший медицинский колледж «Авиценна» подписан меморандум о сотрудничестве. Как отметила Члн Правления – Проректор по академическим вопросам Индира Оралкановна, это сотрудничество откроет больше возможностей для студентов. «Надеюсь, сегодняшняя встреча определит не только вашу траекторию дальнейшего развития, но и услышите хорошие мнения, откроете для себя много чего нового и полезного». Исполнительный директор Учреждения образования «Высший медицинский колледж «Авиценна» Мирас Қанатұлы рассказал о важности сотрудничества, а также добавил, что готовы принять участие в трудоустройстве выпускников ВУЗа. Наш колледж был основан в 2009 году. Он располагает современной учебно-клиническо-материальной базой. Имеется 3 учебных корпуса, более  сорока учебных лабораторий и кабинетов, библиотека, спортивные и актовые залы. В настоящее время в колледже осуществляется подготовка к комплексному освоению новых технологий в области образования и здравоохранения», - сказал Мирас Қанатұлы.