8 (7222) 35-36-36, 8 (7222) 44-42-66
1 уч. корпус: ул. Мангелик Ел, 32; 2 уч. корпус: Торайгырова, 121; 3 уч. корпус: ул. Найманбаева, 108
8 (7222) 35-36-36, 8 (7222) 44-42-66

“Семей медицина университеті” КеАҚ мейірбике ісі кафедрасының ұйымдастыруымен, 2022 жылы қараша айының 23-күні «Мультидисциплинарлық топтың жұмысындағы кеңейтілген тәжірибе медбикесінің рөлі» тақырыбында қалалық деңгейде дөңгелек үстел өткізілді.

Дөңгелек үстелдің мақсаты – мейірбике ісі саласындағы өзекті мәселелерді талқылауға бастама жасау.
Бастапқы сөз, медицина ғылымдарының докторы, профессор, «Семей медицина университеті» КеАҚ Басқарма Төрағасы – Ректоры – Дюсупов Алтай Ахметқалиұлына беріліп, медициналық ұйым және медициналық колледж басшыларымен меморандумға қол қойылды.
Бағдарлама жоспары бойынша баяндамалар оқылып, талқыланды. Іс-шара барысында стационарлар мен БМСК деңгейінде халыққа «Мейіргерлік көмек көрсету және ұйымдастыру мәселелері» бойынша пікір алмастырылды. Дөңгелек үстелге қатысушылар талқылау үшін өз сұрақтарын ұсына алды. Дөңгелек үстел жұмысына медициналық ұйым басшылары, медициналық колледждер мен жоғары оқу орындарының оқытушылары, аға және бас медбикелер, медбикелер қауымдастығының өкілдері қатысты.
Дөңгелек үстел соңында, «Семей медицина университеті» КеАҚ Басқарма төрағасының клиникалық және жоғары оқу орнынан кейінгі білім беру жөніндегі орынбасары – Думан Берікұлы қорытынды сөз сөйлеп, қатысушыларды арнайы сертификаттармен марапаттады.

23 ноября 2022 года кафедра «Сестринское дело» НАО «МУС» на городском уровне организовала круглый стол на тему: «Роль медсестры расширенной практики в работе мультидисциплинарной группы».
Цель круглого стола-инициировать обсуждение актуальных вопросов в области сестринского дела.
Вступительное слово было предоставлено доктору медицинских наук, профессору, Председателю Правления – Ректору НАО «Медицинский университет Семей» – Дюсупову Алтаю Ахметкалиевичу, и был подписан меморандум с руководителями медицинских организаций и медицинских колледжей.
Были зачитаны и обсуждены доклады по плану программы. В ходе мероприятия обменялись мнениями по вопросам «Организации и оказания сестринской помощи населению на уровне стационаров и ПМСП». Участники круглого стола смогли представить свои вопросы для обсуждения. В работе круглого стола приняли участие руководители медицинских организаций, преподаватели медицинских колледжей и вузов, старшие и главные медсестры, представители Ассоциации медсестер.
В завершении круглого стола с заключительным словом выступил заместитель Председателя Правления по клиническому и послевузовскому образованию НАО «Медицинский университет Семей» – Думан Берікұлы, который наградил участников специальными сертификатами.