Күз – тазалық пен тәртіпті орнатудың дәстүрлі уақыты, ал сенбіліктер-ұрпақты біріктіретін, бір-біріне жақын ете түсетін, мейірімге толы дәстүр. Осындай басымдықтардың бірі-күзгі өзгерістер. Біздің колледж үшін сенбілік колледж өмірінің ажырамас бөлігі болып табылады.

15 қазанда "Авиценна "Жоғары медициналық колледжі" оқытушылары мен студенттері жалпы қалалық сенбілікке белсенді қатысты. Сенбілікті өткізу үшін аумақты тазарту бойынша іс-шаралар жоспары жасалды, аумақтың көрсетілген учаскелері бекітілді, қауіпсіздік техникасы бойынша нұсқаулық өткізілді.

Сенбілік-бұл қоршаған ортаны тазарту жөніндегі іс-шара ғана емес, бұл ұжымды одан да тату әрі ұйымшыл етуге тамаша мүмкіндік.

Осень – традиционное время наведения чистоты и порядка, а субботники – добрая традиция, объединяющая поколения. Одним из таких приоритетов является осеннее преображение. Для нашего колледжа субботник – неотъемлемая часть жизни колледжа.

15 октября  преподаватели и студенты  УО «Высший медицинский колледж  «Авиценна»    приняли активное участие  в общегородском субботнике.  Для проведения субботника по очистке территории был составлен план мероприятий,  закреплены указанные участки территории, проведен инструктаж по технике безопасности.

Субботник – это не только мероприятие по облагораживанию и очистке территории, это еще и прекрасная возможность сделать коллектив еще более дружным и сплоченным.