СЕМЕЙ ҚАЛАСЫ ӘКІМІНІҢ МЕДАЛІ

Семей қаласының әкімі Б.К. Байахметовтың «Қалаға сіңірген еңбегі үшін» медалі «Авиценна» Жоғары медициналық колледжі» білім мекемесінің атқарушы директоры Қанатұлы Мирасқа табысталды.

Барлық ұжым атынан және колледж оқушыларының атынан үлкен марапатпен құттықтаймыз! Медаль - бұл Сіздің қала алдындағы ерен еңбектеріңізді мойындау және сіздің қызметіңізді көтермелеу белгісі!

МЕДАЛЬ АКИМА ГОРОДА СЕМЕЙ

Медаль «За заслуги перед городом» акима города Семей Байахметова Б.К. была вручена исполнительному директору Учреждения образования «Высший медицинский колледж «Авиценна» Қанатұлы Мирасу.

Поздравляем от всего коллектива и от имени учащихся с колледжа с большой наградой! Медаль – это знак признания Ваших выдающихся заслуг перед городом и поощрение вашей деятельности!

#avicennasemey

#vmkavicenna