ЖАСТАР ІСІ ЖӨНІНДЕГІ КОМИТЕТПЕН ТАНЫСУ

Бүгін «Авиценна» Жоғары медициналық колледжі» білім мекемесінің Жастар ісі жөніндегі комитеті клубтарының көшбасшылары 2022-2023 оқу жылының жаңа оқушыларымен танысты.

Кездесу барысында ЖІК Президенті Габдрахманова Резеда мен клуб басшылары колледждегі өзін-өзі басқару құрылымы, ішкі тәртіп ережелері, колледж клубтары және оларға қалай кіруге болатындығы туралы айтты.

Естеріңізге сала кетейік, колледжде «Jas Otan», «АСК», «Ашық жүрек» волонтерлік жасағы сияқты түрлі клубтар бар. Клубқа кіргісі келетін студенттер Жастар ісі жөніндегі Комитетке немесе колледждің тәрбие бөліміне хабарласа алады.

ЗНАКОМСТВО С КДМ

Сегодня лидеры клубов Комитета по делам молодежи Учреждения образования «Высший медицинский колледж «Авиценна» провели знакомство с учащимися нового набора 2022-2023 учебного года.

В ходе знакомства Президент КДМ Габдрахманова Резеда и лидеры клубов рассказали об устройстве самоуправления в колледже, о Правилах внутреннего распорядка, клубах колледжа и о том,  как можно в них вступить.

Напомним, что в колледже имеются различные клубы, такие как «Jas Otan», «АСК», Волонтерский отряд «Ашық жүрек» и др. Студенты, желающие вступить, могут обращаться в Комитет по делам молодежи или Воспитательный отдел колледжа.

#avicennasemey

#vmkavicenna