ӨЗГЕРІСТЕРГЕ ДАУЫС БЕР!

29 сәуірде Президент Қасым-Жомарт Тоқаев Конституцияға өзгерістер енгізу жобасы бойынша Қазақстанда референдум өткізуді ұсынды. Республикалық референдумға 2022 жылғы 6 мамырда бұқаралық ақпарат құралдарында жарияланған «Қазақстан Республикасының Конституциясына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Заңының жобасында баяндалған «Қазақстан Республикасының Конституциясына өзгерістер мен толықтыруларды қабылдайсыз ба» деген сұрақтың тұжырымы бойынша «Қазақстан Республикасының Конституциясына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» заң жобасы енгізіледі.

Оқушыларды референдум туралы таныстыру мақсатында 2022 жылғы 23 мамырда «Авиценна» жоғары медициналық колледжі» білім мекемесінде «Өзгерістерге дауыс бер!»  атты 1-3 курс арасында кураторлық сағаттар өткізілді.

ГОЛОСУЙ ЗА ПЕРЕМЕНЫ!

29 апреля Президент Касым-Жомарт Токаев предложил провести в Казахстане референдум по проекту поправок в Конституцию. На республиканский референдум выносится проект закона «О внесении изменений и дополнений в Конституцию Республики Казахстан» со следующей формулировкой вопроса: «Принимаете ли Вы изменения и дополнения в Конституцию Республики Казахстан, изложенные в проекте Закона Республики Казахстан «О внесении изменений и дополнений в Конституцию Республики Казахстан», опубликованном в средствах массовой информации 6 мая 2022 года».

С целью ознакомления учащихся о Референдуме 23 мая 2022 года в Учреждении образования «Высший медицинский колледж «Авиценна» были проведены кураторские часы «Голосуй за перемены!» среди 1-3 курсов.