«ШОМЫЛУ МАУСЫМЫ ЖАҚЫНДАП ҚАЛДЫ!»

Азаматтардың қауіпсіздігін қамтамасыз ету мақсатында, Семей қаласы ТЖ басқармасының қызметкерлері «Авиценна» жоғары медициналық колледжі» білім мекемесінің еріктілерімен бірлесіп, «Апрель» саудаү йінде «Шомылу маусымы жақындап қалды!» атты акция өткізді.

Акция барысында келушілерге естелік сыйлықтары мен үгіт материалдарын тарата отырып, викторина өткізілді. Аталған іс-шараның мақсаты жазғы кезеңде судағы қауіпсіздік ережелерін түсіндіру болып табылады.

Семей қаласының ТЖ басқармасы азаматтардан демалыста өздеріне және жақындарына өте мұқият болуды және судағы қауіпсіздіктің қарапайым ережелерін ұмытпауды сұрайды, атап айтқанда:

- Тыйым салынған жерлерде шомылмаңыз;

- Жалғыз шомылудан аулақ болыңыз;

- Бейтаныс жерлерде суға түспеңіз;

- Шектеу белгілерінен ары жүзбеңіз;

- Маскүйінде шомылмаңыз;

- Балаларды қараусыз қалдырмаңыз!

«ПРИБЛИЖАЕТСЯ КУПАЛЬНЫЙ СЕЗОН!»

В целях обеспечения безопасности граждан сотрудниками Управления по ЧС г.Семей совместно с волонтёрами Учреждения образования «Высший медицинский колледж «Авиценна», в торговом доме «Апрель» проведена акция «Приближается купальный сезон!».

В ходе акции с посетителями была проведена викторина с раздачей памятных подарков и агитационных материалов. Целью данного мероприятия является разъяснение правил безопасного поведения на воде в летний период.

Управление по ЧС г.Семей настоятельно просит граждан быть предельно внимательными к себе и своим близким на отдыхе, и не забывать элементарные правила безопасности на воде, а именно:

Не купайтесь в запрещенных местах;

Избегайте купания в одиночку;

Не купайтесь, а тем более не ныряйте в незнакомых местах;

Не за заплывайте за ограничительные знаки и буйки;

Не купайтесь в нетрезвом состоянии;

Не оставляйте детей без присмотра!