8 (7222) 35-36-36, 8 (7222) 44-42-66
1 уч. корпус: ул. Мангелик Ел, 32; 2 уч. корпус: Торайгырова, 121; 3 уч. корпус: ул. Найманбаева, 108
8 (7222) 35-36-36, 8 (7222) 44-42-66

ЗАСЕДАНИЕ СОВЕТА ПРОФИЛАКТИКИ

АЛДЫН АЛУ КЕҢЕСІНІҢ ОТЫРЫСЫ

«Авиценна» Жоғары медициналық колледжі» Білім мекемесінде Алдын алу Кеңесінің отырысы өтті, оған атқарушы директор М. Қанатұлы, директордың оқу ісі жөніндегі орынбасары Д.К. Ахметова, директордың тәрбие ісі жөніндегі орынбасары Б.О. Муслимова, әлеуметтік педагог Л.М. Маратова, бөлім меңгерушілері Б.С. Сейткалиева, Б.Е. Жунусова және Е.Т. Тыныбеков кірді.

Отырыстың мақсаты оқушылардың құқық бұзушылықтарының алдын алу бойынша колледж жұмысының тиімділігін арттыру, сондай-ақ оқушылардың ата-аналарымен кәмелетке толмаған құқық бұзушылықтар мәселесінің жай-күйі туралы ақпаратты талқылауға шығару болып табылады.

Аталған іс-шараны өткізу үшін ШҚО ПД Семей қ. ПБ Орталық ПБ жергілікті полиция қызметінің учаскелік инспекторлары полиция аға лейтенанты Е.К. Мухатаев және полиция лейтенанты А.С. Нокишев шақырылды.

ЗАСЕДАНИЕ СОВЕТА ПРОФИЛАКТИКИ

В Учреждении образования «Высший медицинский колледж «Авиценна» прошло заседание Совета профилактики, в который вошли исполнительный директор Канатулы М., заместитель директора по учебной работе Ахметова Д.К., заместитель директора по воспитательный работе Муслимова Б.О., социальный педагог Маратова Л.М., заведующие отделениями Сейткалиева Б.С., Жунусова Б.Е. и Тыныбеков Е.Т.

Целью заседания является повышение эффективности работы колледжа по профилактике правонарушений учащихся, а также вынесение на обсуждение с родителями учащихся информации о состоянии проблемы правонарушений несовершеннолетних.

Для проведения данного мероприятия также были приглашены участковые инспекторы местной полицейской службы Центрального ОП УП г.Семей ДП ВКО старший лейтенант полиции Мухатаев Е.К. и лейтенант полиции Нокишев А.С.