8 (7222) 35-36-36, 8 (7222) 44-42-66
1 уч. корпус: ул. Мангелик Ел, 32; 2 уч. корпус: Торайгырова, 121; 3 уч. корпус: ул. Найманбаева, 108
8 (7222) 35-36-36, 8 (7222) 44-42-66

ДОСТИЖЕНИЯ НЕЗАВИСИМОСТИ

В Учреждении образования «Высший медицинский колледж «Авиценна» сентябрь месяц текущего года проходит под эгидой темы «Образование» в рамках 30-летия Независимости Республики Казахстан.
В соответствии с методическими рекомендациями по проведению праздничных мероприятий, в УОВМК «Авиценна» проведены запланированные кураторские часы на тему «Достижения независимости».
Всего в рамках проведения кураторского часа на данную тему было охвачено 74 учебных групп. Кураторами для более яркого представления достижений независимого Казахстана были разработаны презентации, подготовлены плакаты и декорации кабинетов.

ТӘУЕЛСІЗДІК ЖЕТІСТІКТЕРІ
«Авиценна» Жоғары медициналық колледжі» білім мекемесінде Қазақстан Республикасы Тәуелсіздігінің 30 жылдығына арналған мерекелік іс-шаралар аясында, әдістемелік ұсынымдарға сәйкес «Тәуелсіздік жетістіктері» тақырыбы бойынша кураторлық сағаттар өткізілді.
Ашық кураторлық сағаттарда Тәуелсіздік жылдарындағы мемлекеттік құрылыстың негізгі нәтижелері мен болашағы туралы, сондай-ақ ҚР Тұңғыш Президенті - Елбасы Н.Ә. Назарбаевтың тәуелсіз мемлекетті нығайтудағы тарихи рөлі туралы мәліметтер ұсынылды.
Тәуелсіз Қазақстанның жетістіктерін айқынырақ көрсету үшін оқу топтарының кураторлары презентациялар әзірлеп, плакаттар мен кабинеттердің декорацияларын дайындады.
#QAZAQSTAN30 #AVICENNASEMEY