1 оқу корпусы: Мәңгілік Ел көшесі, 32; 2 оқу корпусы: Торайгырова көшесі, 121; 3 оқу корпусы: Найманбаева көшесі, 108
1 оқу корпусы: Мәңгілік Ел көшесі, 32;
2 оқу корпусы: Торайгырова көшесі, 121;
3 оқу корпусы: Найманбаева көшесі, 108
Қабылдау комиссиясының хатшысы:
8 777 742 50 54 Өтініш беру

Жаңалықтар мен оқиғалар

1 мамыр жоғары медициналық колледжі» білім мекемесінде «Балалардың денсаулығын қорғаудың басымдығы-мемлекет пен қоғамның маңызды міндеті. Педиатриядағы мейірбике ісінің заманауи аспектілері.» республикалық ғылыми-практикалық конференциясы өтті.

1 мамыр 2024 жылы «Авиценна» жоғары медициналық колледжі» білім мекемесінде «Балалардың денсаулығын қорғаудың басымдығы-мемлекет пен қоғамның маңызды міндеті. Педиатриядағы мейірбике ісінің заманауи аспектілері.» (халықаралық қатысумен)
республикалық ғылыми-практикалық конференциясы өтті. Конференцияда 50-ден астам оқу орнынан қатысушылармен 200 ден астам ғылыми жұмыстар ұсынылды. Іс-шараға шетелдік оқу орындарынан белсенділік танытты:
-«И.П. Антонов атындағы Витебск мемлекеттік медицина колледжі», Витебск қ., Беларусь Республикасы
-Свердловск облыстық медициналық колледжі, Свердловск қаласы
-«В.М. Бехтерев атындағы медициналық колледжі», Санкт-Петербург қаласы.
-«Борисов мемлекеттік медицина колледжі», Борисов қаласы, Беларусь Республикасы
-«К.С. Константинова атындағы Елецк медицина колледжі», Липецк облысы, Елец қаласы.
-Бішкек медицина колледжі, Бішкек қаласы, Қырғыз Республикасы
Аталмыш конференция пленарлық және секциялық отырыстар бойынша жұмыс жасап, тәжірибе алмасуда ұсыныстар мен қорытындылар жасалып, жеңімпаздар Дипломдармен және Алғыс хаттармен марапатталды.

Өтініш беру