1 оқу корпусы: Мәңгілік Ел көшесі, 32; 2 оқу корпусы: Торайгырова көшесі, 121; 3 оқу корпусы: Найманбаева көшесі, 108
1 оқу корпусы: Мәңгілік Ел көшесі, 32;
2 оқу корпусы: Торайгырова көшесі, 121;
3 оқу корпусы: Найманбаева көшесі, 108
Қабылдау комиссиясының хатшысы:
8 777 742 50 54 Өтініш беру

Жаңалықтар мен оқиғалар

СЕНБІЛІК-ТАЗАЛЫҚ КЕПІЛІ

21.10.2023 ж. күні "Авиценна" Жоғарғы медициналық колледжіндегі "Жастар Рухы" ЖҚ ұйымының студенттері "Taza Like" акциясына қатысып, қаламыздың Орталық саябағында орналасқан Шәкәрім Құдайбердіұлы ескерткіші аумағына тазарту жұмыстарын жүргізіп, сенбілік ұйымдастырып, қаламыздың көркеюіне өз үлестерін қосты.
Бұл шара тұрғындардың табиғатқа деген жақсы қарым-қатынасын қалыптастыруға және көшелердегі тазалықты сақтау және экологиялық мәдениетті қалыптастыру мәселелеріне қоғам назарын аудартуға, санитарлық жағдайын жақсартуға бағытталды.
Туған өлкеміздің тазалығы сенбілік шараларымен шектеліп қалмауы керек.
Сондықтан әрбіріңізді тазалық жұмыстарын жүргізіп, айналамыздың ажарлана түсуіне үлес қосуға шақырамыз.

#Біртұтас_тәрбие @abai_bilim_basqarmasy @abai_imc @altynsarin_academiasy @rumcdo_official

Өтініш беру