1 оқу корпусы: Мәңгілік Ел көшесі, 32; 2 оқу корпусы: Торайгырова көшесі, 121; 3 оқу корпусы: Найманбаева көшесі, 108
1 оқу корпусы: Мәңгілік Ел көшесі, 32;
2 оқу корпусы: Торайгырова көшесі, 121;
3 оқу корпусы: Найманбаева көшесі, 108
Қабылдау комиссиясының хатшысы:
8 777 742 50 54 Өтініш беру

Жаңалықтар мен оқиғалар

2023 жылғы 04 қазанда "Авиценна "жоғары медициналық колледжі" білім беру мекемесінің базасында жоғары санатты химия және биология оқытушысы Әзімжанова Аида Әнуарбекқызы " кешенді қосылыстардың құрылымы мен номенклатурасы "тақырыбында" Бейорганикалық химия "пәні бойынша облыстық ашық сабақ өткізді. Тәжірибе алмасу мақсатында облыстық ашық сабаққа ОМО химия және биология оқытушылары және "Авиценна "жоғары медициналық колледжі" білім беру мекемесінің химия және биология оқытушылары қатысты. Instagram әлеуметтік желісі, Zoom платформасы арқылы сабақты талдау арқылы ашық облыстық сабақ өткізілді. Талдау қорытындысы бойынша сабақ әртүрлі деңгейдегі колледждер арасында оқытушылардың жұмыс тәжірибесін тарату үшін ұсынылды.

Өтініш беру