8 (7222) 35-36-36, 8 (7222) 44-42-66
1 оқу корпусы: Мәңгілік Ел көшесі, 32; 2 оқу корпусы: Торайгырова көшесі, 121; 3 оқу корпусы: Найманбаева көшесі, 108
8 (7222) 35-36-36, 8 (7222) 44-42-66
1 оқу корпусы: Мәңгілік Ел көшесі, 32;
2 оқу корпусы: Торайгырова көшесі, 121;
3 оқу корпусы: Найманбаева көшесі, 108
Қабылдау комиссиясының хатшысы:
8 777 742 50 54 Өтініш беру

Жаңалықтар мен оқиғалар

17 қазанда «Авиценна» жоғары медициналық колледжінің  студенттері Республика күнін мерекелеуге арналған жалпықазақстандық диктант - акцияға белсенді қатысты.

Диктант студенттердің бойында азаматтық ұстаным мен патриотизмді қалыптастыруға, өз елінің жетістіктеріне мақтаныш сезімі, ұрпақтар сабақтастығына ықпал етуге негізделген. Тәуелсіздік, бостандық, толеранттылыққа негізделген өркендеген мемлекет құру біздің басты мақсатымыз.

Диктантқа 1 курс студенттері, атап айтқанда 100 студент қатысты. Диктант студенттердің үлкен қызығушылығын тудырды. Барлығы оны қатесіз жазуға тырысты. Диктант мәтіні Қазақстан туралы, оның табиғатының сұлулығын, бірлік пен келісімде өмір сүретін халықтар достығы туралы баяндайды.  Колледжде диктант өткізілетін күні мерекелік атмосфера құрылды. Дәліз безендірілді, үзілісте ұлттық музыка шырқалды. Аудиторияларда салтанатты жағдай болды. Жастар жігерленіп, зейінді болды. Мұндай акциялар өскелең ұрпақтың патриоттық рухын нығайтады. Өз Отанының патриоты болу өте керемет нәрсе, одан маңызды ештең болуы мүмкін емес.

Жауаптылар: Нугманбекова Р.К., қазақ тілі және әдебиеті пәні оқытушысы, Кушербаев С.Н., қазақ тілі және әдебиеті пәні оқытушысы

17 октября  студенты УО «Высший медицинский колледж «Авиценна» приняли акивное участие в республиканской акции - общеказахстанском диктанте, посвященном празднованию Дня республики.

Диктант проводился   с целью формирования гражданской позиции и патриотизма у студентов, чувства сопричастности  к успехам своей страны, созиданию процветающего государства, основанного на преемственности  поколений, независимости  и толерантности.

В диктанте прияло участие  студенты   1 курса, 100 студентов.  Диктант  вызвал большой  интерес у студентов. Каждый старался написать его  без ошибок. Текст диктанта рассказывает о Казахстане, о красоте природы, дружбе народов, проживающих в единстве и согласии.

В колледже в день проведения диктанта была создана праздничная атмосфера, украшены аудитории, на переменах звучала национальная музыка. В аудиториях царила торжественная обстановка. Ребята  были воодушевлены и сосредоточены.

Подобного рода акции укрепляют патриотический дух подрастающего поколения. Быть патриотом своей родины, что может быть важнее?

Отвественные: Нугманбекова Р.К., преподаватель казахского языка и литературы, Кушербаев С.Н., преподаватель казахского языка и литературы.

Өтініш беру