8 (7222) 35-36-36, 8 (7222) 44-42-66
1 оқу корпусы: Мәңгілік Ел көшесі, 32; 2 оқу корпусы: Торайгырова көшесі, 121; 3 оқу корпусы: Найманбаева көшесі, 108
8 (7222) 35-36-36, 8 (7222) 44-42-66
1 оқу корпусы: Мәңгілік Ел көшесі, 32;
2 оқу корпусы: Торайгырова көшесі, 121;
3 оқу корпусы: Найманбаева көшесі, 108
Қабылдау комиссиясының хатшысы:
8 777 742 50 54 Өтініш беру

Жаңалықтар мен оқиғалар

2022 жылы 29 желтоқсан күні «Авиценна» ЖМК БМ “Кәсіптік шет тілі” пәнінің оқытушысы Сейтқалиева Б.С. және арнайы пәндер оқытушысы Аниярова Г.С. “Анатомия және физиология” және “Кәсіптік шет тілі” пәндерінен «Жүректің құрылысы. [ожидает перевода]

2022 жылы 29 желтоқсан күні «Авиценна» ЖМК БМ “Кәсіптік шет тілі” пәнінің оқытушысы Сейтқалиева Б.С. және арнайы пәндер оқытушысы Аниярова Г.С. “Анатомия және физиология” және “Кәсіптік шет тілі” пәндерінен «Жүректің құрылысы. Үлкен және кішіқананалым шеңберлері. The structure of the heart. Bgandsmall circles of blood circulation» тақырыбында кіріктірілген облыстық ашық сабақ өткізді. Тәжірибе алмасу мақсатында сабаққа Абай облыстық ББ «Облыстық инновациялық-әдістемелік орталығы» КМК ММ өкілдері, өзге медициналық колледждер, “К.С. Константинова ат. Елецк медициналық колледжі” Ресей, “Свердловск облыстық медициналық колледжі” Екатеринбург, “Бішкек медициналық колледжі” Қырғызстан, және «Авиценна» ЖМК БМ арнайы пәндер оқытушылары қатысты. Сабақ инстаграм желісі арқылы тікелей эфирде жүргізіліп, сабаққа талдау Zoom платформасы арқылы жүргізілді. Талдау қорытындсы бойынша: сабақ оқытушының тәжірибесін бөлісу (тарату) үшін ұсынылды.

29 декабря 2022 года на базе УОВМК «АВИЦЕННА» преподавателем дисциплины “Профессиональный иностранный язык»Сейтқалиевой Б.С. и преподавателем срециальных дисциплин Анияровой Г.С. был проведен областной открытый урок (интегрированный) по дисциплинам “Анатомия и физиология” и “Профессиональный иностранный язык” на тему «Жүректің құрылысы. Үлкен және кішіқананалым шеңберлері. The structure of the heart. Bgandsmall circles of blood circulation». В целях обмена опытом областной открытый урок посетили: представители КГУ "Областной инновационно-методический центр"ГУ УО области Абай, из медицинских колледжей, из
“Елецкий медицинский колледж им. К.С. Константиновой" Россия, из “Свердловский областной медицинский колледж”, Екатеринбург, из “Бишкекский медицинский колледж” Кыргызстан, работодатели, и преподаватели специальных дисциплин УОВМК «АВИЦЕННА». Урок был проведен через социальную сеть инстаграм, анализ урока через платформу Zoom. По итогам анализа урок был рекомендован для распространения опыта работы преподавателей среди колледжей разного уровня.

Өтініш беру