1 оқу корпусы: Мәңгілік Ел көшесі, 32; 2 оқу корпусы: Торайгырова көшесі, 121; 3 оқу корпусы: Найманбаева көшесі, 108
1 оқу корпусы: Мәңгілік Ел көшесі, 32;
2 оқу корпусы: Торайгырова көшесі, 121;
3 оқу корпусы: Найманбаева көшесі, 108
Қабылдау комиссиясының хатшысы:
8 777 742 50 54 Өтініш беру

Жаңалықтар мен оқиғалар

2023 жылдың 8 ақпан күні Семей қаласы орталық кітапханасының ақпараттық-библиографиялық бөлімі қызметкерлері 2023 жылғы атаулы күндер тізбесіне арналған «Шежіреге толы туған өлке» атты өлкетану оқуларын өткізді. [ожидает перевода]

2023 жылдың 8 ақпан күні сағат 11:00-де Семей қаласы орталық кітапханасының ақпараттық-библиографиялық бөлімі қызметкерлері 2023 жылғы атаулы күндер тізбесіне арналған «Шежіреге толы туған өлке» атты өлкетану оқуларын өткізді.
Мақсаты: кітапханада өлкетану жұмыстарын жандандыру, жастардың бойында патриоттық сезімді ояту және өлкетану білімдерді насихаттау.
Шараға «Қазіргі заман тарихын құжаттандыру орталығы» КММ-нің құжаттарды пайдалану бөлімінің басшысы Қадырова Л. Қ., Абайдың «Жидебай-Бөрілі» мемлекеттік тарихи-мәдени және әдеби мемориалдық музей-қорығының» ғылыми қызметкері Қуат Қ., тарихшы, музей ісінің маманы Төртенова Г. Ш., кітапхана қызметкерлері және «Авиценна» Жоғары медициналық колледжінің студенттері қатысты.

8 февраля 2023 года в 11:00 сотрудники информационно- библиографического отдела Центральной городской библиотеки провели краеведческие чтения «Летопись родного края», посвященные знаменательным и памятным датам 2023 года.
Цель: активизация краеведческой работы, пробуждение чувства патриотизма у молодежи и пропаганда краеведческих знаний.
В мероприятии приняли участие руководитель отдела по использованию документов КГУ «Центр документации новейшей истории» Кадырова Л. К., научный сотрудник Государственного историко-культурного и литературно-мемориального музея-заповедника Абая «Жидебай-Бөрілі» Куат К., историк, специалист по музейному делу Тортенова Г. Ш., а также сотрудники библиотеки и студенты Учреждения образования «Высшего медицинского колледжа «Авиценна».

Өтініш беру