1 оқу корпусы: Мәңгілік Ел көшесі, 32; 2 оқу корпусы: Торайгырова көшесі, 121; 3 оқу корпусы: Найманбаева көшесі, 108
1 оқу корпусы: Мәңгілік Ел көшесі, 32;
2 оқу корпусы: Торайгырова көшесі, 121;
3 оқу корпусы: Найманбаева көшесі, 108
Қабылдау комиссиясының хатшысы:
8 777 742 50 54 Өтініш беру

Жаңалықтар мен оқиғалар

01.09.2023 жылы Білім мекемесі "Авиценна"Жоғары медициналық колледжінде "Ата заң - тұрақтылық пен дамыту кепілі " тақырыбында бірыңғай кураторлық сағат өткізілді.
24.02.2023 жылы Авиценна ЖМКБМ 1 курс студенттері арасында кәусар сезім мен тояттамас көңіл, буырқанған шабыт пен сағыныш сыйлаған мұзбалақ ақын Мұқағали Мақатаевтың 92 жылдығына арналған көркемсөз шеберлері байқауы өтті.
2023 жылы 23-24 ақпан аралығында "Авиценна" ЖМКБМ оқушылары арасында жасөспірімдердің салауатты өмір салты дағдыларын дамыту , ерте және қалаусыз жүктілік мәселелері бойынша хабардар болу деңгейін арттыру мақсатында дәріс өткізілді.
Наши первоголосующие студенты! «20.11.2022» запомним эту дату как памятное событие!
«Авиценна» ОӘБК еріктілері Семей қаласы ТЖ басқармасының қызметкерлерімен бірге Сауда дүкендерінде флешмоб-викторина өткізді.
17 қазанда «Авиценна» жоғары медициналық колледжінің  студенттері Республика күнін мерекелеуге арналған жалпықазақстандық диктант - акцияға белсенді қатысты.
12.12.2022 жылы Shakarim University мен "Авиценна" Жоғары медициналық колледжі " білім мекемесі  арасында ынтымақтастық туралы меморандумға қол қойылды [ожидает перевода]
«Қазақстан Республикасының үздік-100 колледж студенті» Республикалық байқауы аяқталды.
2022 жылдың 19 желтоқсанында Семей қаласы Абай атындағы кітапханада қалалық еріктілер Слеті өтті.
2022 жылы 29 желтоқсан күні «Авиценна» ЖМК БМ “Кәсіптік шет тілі” пәнінің оқытушысы Сейтқалиева Б.С. және арнайы пәндер оқытушысы Аниярова Г.С. “Анатомия және физиология” және “Кәсіптік шет тілі” пәндерінен «Жүректің құрылысы. [ожидает перевода]
АДМИНИСТРАТИВНАЯ И УГОЛОВНАЯ ОТВЕТСТВЕННОСТЬ НЕСОВЕРШЕННОЛЕТНИХ [ожидает перевода]
2023 жылдың 8 ақпан күні Семей қаласы орталық кітапханасының ақпараттық-библиографиялық бөлімі қызметкерлері 2023 жылғы атаулы күндер тізбесіне арналған «Шежіреге толы туған өлке» атты өлкетану оқуларын өткізді. [ожидает перевода]
"Ұлт денсаулығы-мемлекеттің табысты өркендеуінің негізі"
«Қазақ әнінің ақбұлағы» атты ақпарат сағаты
Ағымдағы жылдың 12 мамырында Абай облысы ТЖД Дағдарыс орталығында Департамент бастығы Манарбек Шапағатовтың басшылығымен үкіметтік емес ұйымдармен және волонтерлік қозғалыстармен "дөңгелек үстел" отырысы өтті.
1 мамыр-Қазақстан халықтарының бірлігі күні
24.04.2023 ж. бастап 30.04.2023 ж. дейін профилактикалық тексеру шеңберінде жыл сайын практика алдында медицина қызметкері В,С гепатиті және АИТВ-инфекциясының маркерлеріне қан алу жүргізіледі.
17.04.2023 жылы «Абай облысы Дін мәселелерін зерттеу орталығы» КММ қызметкерлері Авиценна Жоғары медициналық колледжінің студенттерімен кездесіп, «Деструктивті діни ағымның жақтаушыларын сыртқы белгілері бойынша анықтау» тақырыбында дәріс жүргізді.
"Заманауи қоғамдағы еріктілер қозғалысы" республикалық форумы
«Құрманғазы - дала үні»

Өтініш беру